Prowadzisz StartUp i potrzebujesz wsparcia? Świetnie trafiłeś!


VNet Technologies aktywnie wspiera StartUp'y technologiczne. Nasza pomoc to nie tylko zapewnienie odpowiedniej dla Twoich potrzeb infrastruktury. Służymy również pomocą merytoryczną. Jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi, chętnie porozmawiamy z Tobą o dostępnych technologiach będących najlepszym rozwiązaniem dla Twojego projektu. Jeśli posiadasz już gotowy produkt, ale przerażają Cię ceny techonologii chmurowych, szukasz czegoś co nie zrujnuje Twojego budżetu, to VNet Technologies jest idealnym miejscem dla Ciebie.

StartUp!
Pokaż mi więcej!

Jako doświadczony zespół profesjonalistów pomagamy młodym ludziom osiągnąć zamierzone cele oraz sukces na rynku IT. Doskonale rozumiemy trud związany z prowadzeniem własnego projektu. Metodologie Agile, DevOps i wiele innych obecnie stosowanych w projektach nie są nam obce. Doskonale wiemy jakie korzyści przynosi ich wdrożenie już na najwcześniejszych etapach przedsięwzięcia. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami. Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

StartUp!

Jeżeli zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje to spieszymy wyjaśnić, że nie weźmiemy od Ciebie żadnych pieniędzy. W przpadku rozbudowanych potrzeb wystarczy nam niewielki procent udziałów w Twojej firmie. Mniejsze projekty lub projekty hobbystyczne wspieramy kompletnie ZA DARMO!

Chcę to sprawdzić!