Problem z komputerem?


Infrastruktura sieciowa
Masz wrażenie, że Twój komputer ostatnio działa zbyt wolno? Jeżeli najprostsze czynności przyprawiają Cię o ból głowy to znaczy, że czas na serwis. Często przyczyną takich problemów może być zainstalowanie oprogramowanie, które pozornie ma pomagać Ci w pracy z urządzeniem, ale ostatecznie bardzo wypływa na jego wydajność.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z najróźniejszym oprogramowaniem doskonale radzimy sobie z sytuacjami tego typu. Zazwyczaj ludzie uważają, że jedyną możliwością na powrót komputera do stanu "z dnia zakupu" jest reinstalacja całego systemu i wyczyszczenie wszystkich danych. My jednak nie poddajemy się tak łatwo i zawsze najpierw próbujemy wyczyścić system opracyjny, przeanalizować najważniejsze czynniki wypływające na nieprawidłowe działanie i doprowadzić komputer do porządku bez potrzeby formatowania dysku.


Serwerownia
Jeżeli Twój komputer jest już kompletnie niezdatny do użytku, nie znaczy to, że należy się go pozbyć. Dzięki rozbudowanemu warsztatowi i wyspecjalizowanym umiejętnościom jesteśmy w stanie zaproponować Państwu naprawę komputerów na najwyższym poziome. Zajmujemy się zarówno laptopami jak i komputerami stacjonarnymi.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak dobrze możemy zaopiekować się Twoim sprzętem. Nie naciągamy klientów. Nie sprzedajemy niepotrzebnych elementów. Każdy sprzęt traktujemy jak swój własny co daje nam w pełni zadowolonych klientów.
Na wszystkie nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji!

Przykładowy cennik usług serwisowych:


Diagnoza, wycena naprawy - bezpłatna
Instalacja systemu operacyjnego wraz ze sterownikami - 100zł
Czyszczenie systemu operacyjnego (wirusy, spyware) - 80zł
Wymiana płyty głównej komputera - 100zł
Wymiana matrycy lub taśmy matrycy - 100zł
Czyszczenie chłodzenia z wymianą past termicznych - 100zł
Wymiana gniazda (zasilania, usb, etc) - 100zł