Masz już dość problemów z IT?


Infrastruktura sieciowa
Masz serwer lub stronę, lecz brak Ci doświadczonego administratora? Nie czekaj ani chwili dłużej. Chętnie Ci doradzimy, a także profesjonalnie zaopiekujemy się Twoimi usługami. Niezależnie od tego czy potrzebujesz pomocy z sewerami Windows/Linux/Mac, w naszym zespole znajdziesz doświadczenie i profesjonalizm. Doradzimy Ci również w kwestii infrastruktury informatycznej w Twojej firmie.

Codziennie dbamy o dziesiątki serwerów aplikacyjnych, bazodanowych i innych. Regularnie przeprowadzamy testy bezpieczeństwa usług, którymi się opiekujemy. Wszystkie powatarzalne procesy niezwłocznie automatyzujemy. Wybierając współpracę z nami nie musisz już martwić się o aktualizacje czy problemy z wydajnością.


Serwerownia
Nasze systemy monitoringu usług i serwerów pracują niezależnie dzięki czemu nie ma możliwości, abyśmy nie zostali poinformowani w przypadku jakiejkolwiek awarii. Nasi specjaliści pracują w trybie zmianowym dzięki czemu zapewniamy pełne obłożenie 24 godzin na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Za każdym razem przekażemy Ci pełny raport dotyczący przyczyn awarii, sposobu jej usunięcia oraz jak zapobiec jej w przyszłości.

Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami, aby przekonać się jak wiele korzyści płynie z oddelegowania procesów zarządzania serwerami i aplikacjami specjalistom z naszej firmy. Nasi administratorzy dołożą wszelkich starań, abyś mógł spać spokojnie, a Twój biznes bez przeszkód dla Ciebie zarabiał.