Co to takiego?


Serwerownia
Outsourcing w branży IT jest praktyką spotykaną coraz częściej. Rynek pracy w tym zakresie jest bardzo wymagający i bardzo ciężko znaleźć jest kompetentną osobę zwłaszcza jeżeli nie proponujemy jej pełnego etatu, bądź zrealizowany przez nas projekt jest stosunkowo krótki. Często przeszkodą może być również proponowana forma zatrudnienia.

Tu z pomocą przychodzi nam outsourcing. Jest to forma oddelegowania pracownika jednej firmy do drugiej na określonych zasadach i na określony okres czasu. Działa to jednak również w drugą stronę. Otóż wyoutsourcować można też zakres obowiązków pracownika z jednej firmy do drugiej. Zatem jeśli Twoi pracownicy nie nadążają z obsługą bieżących zgłoszeń, zawsze możesz część ich obowiązków przekazać innej firmie, takiej jak nasza.


Networking
Proponujemy Państwu outsourcing zarówno dotyczący delegacji naszych pracowników do Państwa firmy jak i przeniesienie obowiązków działów IT na naszych pracowników. Bez względu, na którą formę outsourcingu się Państwo zdecydują gwarantujemy ze swojej strony kompetentny zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Zadbaj o finanse swojej firmy i już teraz zapytaj nas ile możesz zyskać na godzinowym rozliczaniu oddelegowanych zadań, bądź pracowników. Nasi specjaliści służą pomocą i wyjaśnieniami. Szkolą innych, aby usprawnić wszelkie procesy spotykane w IT.