Nowoczesne rozwiązania to my.

Jesteśmy zespołem czekającym na Ciebie

StartUp!

Infrastruktura

Zaczynasz lub prowadzisz własny start-up, ale przerażają Cię koszty serwerów lub chmury publicznej? Udostępnimy Ci zasoby niezbędne dla Twojej aplikacji.

Mikroserwisy

Zasadności używania mikroserwisów tłumaczyć nikomu nie trzeba. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach tego typu. Z chęcią pomożemy Ci w przejściu na tą wspaniałą technologię.

Wydajność

Nieustannie pracujemy nad wydajnością naszych serwerów. Wdrażamy w pełni skalowalne rozwiązania dzięki, którym Twoje usługi działają jeszcze szybciej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie usługi utrzymywane są na systemach rozproszonych, co zapewnia ciągłość ich działania nawet w przypadku awarii. Nieustannie dbamy również o bezpieczeństwo Twoich usług.

O nas

Dlaczego VNet Technologies?

Jesteśmy firmą z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży IT. Przez cały ten czas szliśmy z duchem czasu inwestując w nowoczesne technologie, z którymi jesteśmy na bieżąco. Dzięki nieustannemu pogłębianiu wiedzy przez nasz zespół jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie.

  • Współpracujemy w największymi.
  • Jesteśmy Agile.
  • Klient jest dla nas najważniejszy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do bezpośredniego kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, iż dołożymy wszelkich starań, abyście byli Państwo w pełni zadowoleni.

Przeżyj cyfrową transformację!

Już teraz sprawdź jakie korzyści możesz osiągnąć dla swojej firmy wybierając współpracę z nami. Nie zwlekaj i już teraz przeżyjmy wspólnie cyfrową transformację twojego biznesu.

Wchodzę w to!

Sprawdź nasze osiągnięcia

Przez ostatnie lata zaufało nam wielu klientów. Wszyscy wznieśli swój biznes na kolejny poziom.

25

Zadowoleni klienci są dla nas najwyższą miarą sukcesu.

45

Zrealizowanych projektów, z których jesteśmy dumni.

10

Lat doświadczenia, które nauczyło nas co w IT jest najważniejsze.

8

Nagród i certyfikatów świadczących o naszym profesjonaliźmie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Adres:

ul. gen. J. Bema 11/80 pok. 5
15-369 Białystok

Telefon:

+48 85 677 20 28
+48 694 695 021

Ładowanie
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!